Фонд Инна

Конкурсанты V «International Charity Festival «Inna-Brovary»

239
Новости - Конкурсанты                            V  «International Charity Festival «Inna-Brovary» | Фонд Инна

Списки конкурсантов V Международного фестиваля-конкурса детского и юношеского творчества «International Charity Festival «Inna-Brovary»

Справки по тлф: 067-788-94-33, 093-240-14-12

Прізвище, ім»я конкурсантаномінаціявікова категоріяНазва закладу від якого заявляється конкурсантНазва творуПрізвище,ім»я по батькові викладача
1Чала АрінаСхідні танці6-9 рStudio dance HayalМежансеМаліновська Тетяна Михайлівна
2Чала АрінаСхідний танець6-9 рStudio dance HayalХаліджиМаліновська Тетяна Михайлівна
3Хореографічний колектив «Вікторія»естрадний6 — 9 р.Палац творчості дітей та юнацтва БМРПолькаТретяк Алла Петрівна
4Пономаренко Кіраестрадний6 — 9 р.ДЕНЦ « Камелія»МоанаЧечельницька О.С
5Зразковий хореографічний колектив «Феєрія»естрадний6 — 9 р.Броварська міська школа мистецтв«Пілоти»Багмет Олена Григорівна Євтушенко Анна Валеріївна
6Танцювальний колектив «Калинка»Східні танці6 — 9 р.Княжицький Будинок КультуриСхідні КрасуніШитая Людмила Миколаївна
7Театр хореографічного мистецтва «My dance»танці сюжетного напрямку6 — 9 р.Броварське навчально-виховне об’єднанняполька «Дідусь»Шихабутдінова Світлана Миколаївна
8Театр хореографічного мистецтва «My dance»танці сюжетного напрямку6 — 9 р.Броварське навчально-виховне об’єднанняПерерваШихабутдінова Світлана Миколаївна
9Балетна студія «Етюд» , Естоніяхореографія народно-сценічназмішанаЕстонія, Культурний центр м.Сілламяеукраїнський танокХудякова Лілія
10Народний художній колектив «Хореографічний ансамбль «Галатея»сучасна хореографіязмішанаПалац творчості дітей та юнацтва БМР«Вальс квітів»Лисохмара Наталія Олександрівна
11Хореографічний колектив «Вікторія»народно-сценічнийзмішанаПалац творчості дітей та юнацтва БМР«Український віночок»Третяк Алла Петрівна
12Театр хореографічного мистецтва «My dance»народно-сценічнийзмішанаБроварське навчально-виховне об’єднанняХлопчачі забавиШихабутдінова Світлана Миколаївна
13Театр хореографічного мистецтва «My dance»сучасна хореографіязмішанаБроварське навчально-виховне об’єднанняЖиття — це митьШихабутдінова Світлана Миколаївна
14Кучерук Поліна, Шихабутдінова Жанна, Шихабутдінов Антонсучасна хореографіязмішанаБроварське навчально-виховне об’єднанняSOS — допомагаючи ближньому, ми допомагаємо собіШихабутдінова Світлана Миколаївна
15Народний хореографічний колектив « Оксамит»естрадний10-13 рДЕНЦ « Камелія»Індійський танець « Дандія»Чечельницька Оксана Степаніана
16Народний художній колектив «Хореографічний ансамбль «Елеріна»спортивно-бальний10 — 13 р.Палац творчості дітей та юнацтва БМР«Латина»Бездушна Ірина Миколаївна
17Дюденко Варваратанці сюжетного напрямку10 -13 р.Палац творчості дітей та юнацтва БМРАнтивірусТретяк Алла Петрівна
18Зразковий художній колектив «Хореографічний колектив «Феєрія Денс»танці сюжетного напрямку10-13 р.Палац творчості дітей та юнацтва«Дівочі забави»Дудник Наталя Миколаївна
19НХК « Оксамит»народно-сценічний10-13 р.ДЕНЦ « Камелія»ГуцулкаЧечельницька О.С
20Зразковий колектив сучасного танцю «Альтаїр»сучасна хореографія10-13 р.Броварська дитяча школа мистецтвMagyc DoolsПавлічкова Ірина,Волонцевич Юлія
21Театр хореографічного мистецтва «My dance»сучасна хореографія10-13 р.Броварське навчально-виховне об’єднанняШлях додомуШихабутдінова Світлана Миколаївна
22Балетна студія «Етюд» , Естоніяхореографія народно-сценічна14-17 рЕстонія, Культурний центр м.СілламяеЕстонський танокHudjakova Lilia
23Катакі Ельвієтанці сюжетного напрямку14-17 р.НВК м.Бровари «Сюргунлюк»Подвисоцька Мар’яна Давидівна
24Адізов Даніель, Погорєлова Софіяспортивно-бальний14-17 р.Броварський міський клуб відділу культури Броварської міської радиПовільний вальсСкоренко Олена Олександрівна
25Народний хореографічний колектив « Оксамит»сучасна хореографія14-17 р.ДЕНЦ « Камелія»Час плинеЄрмолова Яна постановник
26Народний художній колектив «Хореографічний ансамбль «Каприз»народно-сценічний14 — 17 р.Палац творчості дітей та юнацтва БМР«Білоруський танець»Маринич Світлана Володимирівна
27Ірина Кондратюк та Олександра Козодойкласична14 — 17 р.Палац творчості дітей та юнацтва БМР«Іспанський танець. Діалог»Лисохмара Наталія Олександрівна
28Ірина Кондратюккласична14 — 17 р.Палац творчості дітей та юнацтва БМР «Есмеральда»Лисохмара Наталія Олександрівна
29Хореографічний колектив «Вікторія»народно-сценічний14 17 р.Палац творчості дітей та юнацтва БМРСхідна феєріяТретяк Алла Петрівна
30Зразковий колектив сучасного танцю «Альтаїр»сучасна хореографія14-17 р.Броварська дитяча школа мистецтв«За мечтой….»Павлічкова Ірина,Волонцевич Юлія
31Народний ансамбль пісні і танцю «Колос» танцювальна групахореографія народно-сценічна18+Національний університет біоресурсів і природокористування України«Буковинський святковий»Сауріна Ольга Іванівна
1Єгорова Маріяінструментальне виконавство7-9 рБроварська дитяча музична школа«Журавель»Чорна Тетяна Петрівна
2Кальнова Анастасіяінструментальне виконавство7-9 р.Броварська міська дитяча школа мистецтв«Колобок»Фадєєва Світлана Олександрівна
3Сухінін Міхаїлінструментальне виконавство7-9 р.Броварська міська дитяча музична школаСолдатський маршБільська Наталія Петрівна
4Іванко Андрійінструментальне виконавство7 — 9 р.Броварська міська дитяча музична школаСициліанаНоваковський Станіслав Євгенійович
5Чертков Михайлоінструментальне виконавство7 — 9р.Броварська міська дитяча школа мистецтвВесела казкаМаліновський Богдан Васильович
6Єфіменко Галинаінструментальне виконавство7 — 9р.Броварська міська дитяча школа мистецтвХвороба лялькиШибанова Світлана Юріївна
7Єфіменко Галинаінструментальне виконавство7 — 9р.Броварська міська дитяча школа мистецтвЕтюд Фа мажорШибанова Світлана Юріївна
8Рогач Денисінструментальне виконавство7 — 9р.Боярська дитяча школа мистецтвМарш, 0:42Дем’яник Ігор Петрович
9Бородай Лєвінструментальне виконавство7 — 9р.Дитяча музична школа м. БровариOle Jose Оксюта Наталія Олександрівна
10Вітовщик Анастасіяінструментальне виконавство7 — 9р.Броварська міська дитяча музична школаКарпатська легендаОксюта Наталія Олександрівна
11Кислицька Ксеніяінструментальне виконавство7 — 9р.Броварська дитяча школа мистецтв«Італійська полька»Хачатурова Севіль Анжилерівна
12Савченко Анастасіяінструментальне виконавство7 — 9р.Броварська дитяча школа мистецтвЕтюд C-durМаліновський Богдан Васильович
13Чала Арінаінструментальне виконавство7 — 9р.Броварська дитяча школа мистецтвАндантеМаліновський Богдан Васильович
14Чала Арінаінструментальне виконавство7 — 9р.Броварська дитяча школа мистецтвЕтюдМаліновський Богдан Васильович
15Мойсюк Катеринаінструментальне виконавство7 — 9р.Броварська міська дитяча музична школаІнтермецоОксюта Наталія Олександрівна
16Селезньова Наталіяінструментальне виконавство7 — 9р.Броварська дитяча школа мистецтв«І шумить, і гуде»Яценко Інна АркадіївнаКонц. Кратка Ірина Миколаївна
17Семеренко Тигранінструментальне виконавство7 — 9р.Броварська міська дитяча школа мистецтвДівчаткаАндрєєва Олена Василівна
18Лемешевська Карина інструментальне виконавство7 — 9р.ГУО «Слуцкая детская школа искусств»Зорка ВянераВечер-Ковалевская Ксения Леонидовна
19 Лемешевська Карина  інструментальне виконавство 7 — 9р. ГУО «Слуцкая детская школа искусств»Сядзiць камар на дубочкуВечер-Ковалевская Ксения Леонидовна
20 Лемешевськая Карина  інструментальне виконавство 7 — 9р. ГУО «Слуцкая детская школа искусств»Перапёлачка Вечер-Ковалевская Ксения Леонидовна
21 Лемешевска Карина  інструментальне виконавство 7 — 9р. ГУО «Слуцкая детская школа искусств»Кацiлася чорна галкаВечер-Ковалевская Ксения Леонидовна
Конц. Романчук Лариса Геннадьевна
22Доценко Маріяінструментальне виконавство7-9 р.Броварська міська дитяча музична школаСтаровинна пісняМохонько Галина Михайлівна
23Бондар Тимофійінструментальне виконавство7-9 р.Броварська міська дитяча музична школа«Украінська танцювальна»Буравкаво Тетяна Іванівна
24Южакова Євангелінаінструментальне виконавство7-9 р.Вишгородська ДМШКоломийкаПонікоровська Тетяна Федорівна
25Олександра Комліковаінструментальне виконавство7-9 р.КЗ БРР «Школа естетичного виховання (Дитяча школа мистецтв)»A Pleasant Morning, С-dur,Григор’єва Галина Анатоліївна
26Олександра Комліковаінструментальне виконавство7-9 р.КЗ БРР «Школа естетичного виховання (Дитяча школа мистецтв)»АргентинаГригор’єва Галина Анатоліївна
27Полозук Софіяінструментальне виконавство7-9 р.Броварська міська дитяча музична школа«Весняночка»Павлова Наталя Павлівна
28Смірнова Анастасіяінструментальне виконавство7-9 р.Броварська міська дитяча музична школа«Сонячний промінчик»Павлова Наталя Павлівна
29Андрієнко Дмитроінструментальне виконавство10-12 р.КПНЗ «Дитяча школа мистецтв» Білоцерківської районної ради«Веселий ковбой» Фарафонова Марина Володимирівна
30Рубан Денисінструментальне виконавство10-12 р.Броварська дитяча музична школа«Прелюдія»Лизогуб Микола Васильович
31Бабенко Софіяінструментальне виконавство10-12 р.Броварська дитяча музична школа«Вперта вівця»Лизогуб Микола Васильович
32Чикін Іванінструментальне виконавство10-12 р.Броварська міська дитяча музична школа«Йдем в похід»Чорна Татьяна Петрівна
33Єгор Василенкоінструментальне виконавство10-12 р.Броварська міська дитяча музична школа«Чижик-Пижик»Бодра Тетяна Михайлівна
34Ризванюк Олександраінструментальне виконавство10-12 р.Бердичівська музична школа«Ностальгічний вальс»Дідус Тамара Сигізмундівна
35Гурт Вікторіяінструментальне виконавство10 — 12 р.КСМШ ім М В Лисенка ескіз в молдавському стиліВикл.Наталія Паладівна Анненкова
36Арсеньєв-Кирилич Ґлєбінструментальне виконавство10 — 12 р.Броварська міська дитяча музична школаГрузинський танецьЧорна Тетяна Петрівна
37Горобей Всеволодінструментальне виконавство10-12 р.Броварська міська дитяча музична школа«Шоро»Копитіна Ріта Валеріївна
38Бабич Матвійінструментальне виконавство10-12 р.Броварська міська дитяча музична школаВолинкаСлобченко Юлія Олександрівна
39Єфіменко Надіяінструментальне виконавство10-12 р.Броварська міська дитяча школа мистецтвВеселі хроматизмиШибанова Світлана Юріївна
40Єрмоленко Даринаінструментальне виконавство10-12 р.Броварська міська дитяча школа мистецтвНоктюрн до- дієз мінорШибанова Світлана Юріївна
41Кислицька Софіяінструментальне виконавство10-12 р.Броварська дитяча школа мистецтвСкерциноХачатурова Севіль Анжилерівна
42Мазійчук Олександраінструментальне виконавство10-12 р.Броварська дитяча школа мистецтв«Літній ноктюрн» Цимболя Олена Василівна
43Хачатурова Еміліяінструментальне виконавство10-12 р.Броварська дитяча школа мистецтвІспанський танокХачатурова Севіль Анжилерівна
44Скоріянтов Данілоінструментальне виконавство10-12 р.Броварська міська дитяча школа мистецтвП»єса для хлопчика Андрєєва Олена Василівна
45Шусть Ілляінструментальне виконавство10-12 р.Броварська міська дитяча школа мистецтвСамбаАндрєєва Олена Василівна
46Шаповал Андрійінструментальне виконавство10-12 р.Броварська міська дитяча школа мистецтвІспанська замальовка Андрєєва Олена Василівна
47Руденко Маргаритаінструментальне виконавство10-12 р.Броварська міська дитяча школа мистецтвКарнавалАндрєєва Олена Василівна
48Швец Надеждаінструментальне виконавство10-12 р.ГУО «Слуцкая детская школа искусств» «Сказка»Сапелкина Наталья ЛеонидовнаКонц. Пихтерова Наталья Фёдоровна
49Грабовий Глібінструментальне виконавство10-12 р.КЗ БРР ДШМ (Дитяча школа мистецтв Броварського району«Казка»Бахметова Світлана Андріївна
50Яцух Олександрінструментальне виконавство10-12 р.Броварська міська дитяча музична школаНебезпечна подорожТунська Світлана Мирославівна
51Балюк Аннаінструментальне виконавство10-12 р.Броварська міська дитяча школа мистецтв«Чом ти не прийшовШекула Валентина Миколаївна
52Єфіменко Амелія інструментальне виконавство10-12 р.м .Харків, КПСМНЗ « Дитяча музична школа №9 «Прощання з фортепіано»Ткачук Наталія Олександрівна
53Крапива Златаінструментальне виконавство10-12 р.Броварська школа мистецтв«Гопак» Петренко Ганна Григорівна
54Баранов Тимофійінструментальне виконавство10-12 р.Броварська дитяча школа мистецтв«Танцюючий скрипаль»Чингарьова Наталія Володимирівна
55Стороженко Ярославінструментальне виконавство10-12 р.Броварська міська дитяча музична школаСтаровинна французька пісенька Більська Наталія Петрівна
56Румянцев Андрійінструментальне виконавство10-12 р.Броварська міська дитяча школа мистецтвОсіньВишневська Людмила Рафаелівна
57Ладан Савелійінструментальне виконавство10-12 р.Броварська міська дитяча школа мистецтвПолькаАндрєєва Олена Василівна
58Ящук Ярославаінструментальне виконавство10-12 р.Броварська дитяча музична школа«Віваче»Чорна Тетяна Петрівна
59Кириченко Янаінструментальне виконавство10-12 р.Броварська міська дитяча музична школа«Полька»Павлова Наталя Павлівна
60Черніков Ярославінструментальне виконавство10-12 р.Броварська дитяча школа мистецтв«Тарантела» Погоржельська Тетяна Вікторівна
61Булах Олексійінструментальне виконавство10-12 р.Броварська міська дитяча школа мистецтвУкраїнський танокФадєєва Світлана Олександрівна
62Антонюк Дар»яінструментальне виконавство10-12 р.Броварська мiська дитяча школа мистецтвIспанський вальсВрадiй Нiна Петрiвна
63Клевець Костянтинінструментальне виконавство13-15 р.Броварська мiська дитяча школа мистецтвРондоШекула Валентина Миколаївна
64Гарнага Аннаінструментальне виконавство10-12 р.Броварська міська дитяча музична школаМаленький велосипедистБуравкова Тетяна Іванівна
65Карпова Маріяінструментальне виконавство10-12 р.Броварська міська дитяча музична школа«Прелюдія»Оксюта Наталія Олександрівна
66Хоанг Чан Кам Ліінструментальне виконавство13-15 р.ШДЕМ м. Київ«Ніжність»Масловська Ірина Олександрівна
67Хоанг Чан Кам Ліінструментальне виконавство13-15 р.ШДЕМ м. Київ «Полювання на моль»Масловська Ірина Олександрівна
68Терешкова Катеринаінструментальне виконавство13-15 р.Броварська міська дитяча школа мистецтв«Жига»Яценко Інна АркадіівнаКонц. Кратка Ірина Миколаївна
69Гапшенко Тетянаінструментальне виконавство13-15 р.Броварська міська дитяча музична школа«Менует»Чорна Татьяна ПетрівнаКонц. Бойко Олег Іванович
70Сальницький Романінструментальне виконавство13-15 р.Броварська міська дитяча музична школаСлов’янський танецьЛизогуб Микола Васильович
71Ващенко Анастасіяінструментальне виконавство13-15 р.Броварська міська дитяча музична школа«Буре»Цимболя Олена Василівна
72Яновский Александрінструментальне виконавство13-15 р.ГУО «Слуцкая детская школа искусств»Метелица Киш Ольга Владимировна
73Косянчук Маріяінструментальне виконавство13-15 р.Боярська дитяча школа мистецтвПрелюдія до-дієз мінорСлобченко Юлія Олександрівна
74Михайленко Олександраінструментальне виконавство13-15 р.Броварська міська дитяча музична школаTake FiveНоваковський Станіслав Євгенійович
Конц. Більська Наталія Петрівна
75Павлик Людмилаінструментальне виконавство13-15 р.Броварська дитяча школа мистецтв«Вальс Осіннього листя» Петренко Анна Григорівна
76Безсмертний Олександрінструментальне виконавство13-15 р.Броварська міська дитяча школа мистецтвАргентинська народна мелодія , 2:17Врадій Ніна Петрівна
77Мороз Катеринаінструментальне виконавство13-15 р.КПСМНЗ ,, Дитяча музична школа №9 ім. В. Сокальського,,Етюд-експромтТкачук Наталія Олександрівна
78Клочко Полінаінструментальне виконавство13-15 р. Роздуми 
79Кирилюк Юліяінструментальне виконавство13-15 р.Броварська міська дитяча музична школа«Пісня без слів»Павлова Наталя Павлівна
80Немеш Ильяінструментальне виконавство13-15 р.Броварська дитяча школа мистецтвЕлегiчний прилюдПетренко Анна Григорiвна
81Пісоцький Владиславінструментальне виконавство16+Ніжинський державний університет ім. Гоголя, навчально-науковий інститут мистецтв ім.О.Ростовського«Вітер з полонини»Багмут Володимир Миколайович
82Саєнко Вікторіяінструментальне виконавство16+школа-студія педагогічної практики при НМАУ ім. П. Чайковського«Тема з варіаціями»Осадчий Тарас Миколайович
83Хун Веньцзєінструментальне виконавство16+НДУ імені Миколи ГоголяAdios NoninoШумський Микола Олександрович
84Софія Ніжинецьінструментальне виконавство16+НДУ імені Миколи Гоголя«Море, хаилі та пісок»Шумський Микола Олександрович
85Євгеній Павленкоінструментальне виконавство16+НДУ імені Миколи ГоголяПасакаліяШумський Микола Олександрович
86Вітовщик Анастасія, Посипайко Арінаінструментальне виконавство7 — 9р.Броварська дитяча музична школаДжаз до ЕлізиОксюта Наталія Олександрівна, Пантєлєєва Лариса Миколаївна
87Дует «Полівікт» Гурт Вікторія, Соколова Поліна інструментальне виконавство10-12 р.Броварська міська дитяча музична школаАрія з оркестрової сюїти Ре мажорВикл. Більська Наталія Петрівна, Добробабенко Світлана Сергіївна
88Дует «Полівікт» Гурт Вікторія, Соколова Поліна інструментальне виконавство10-12 р.Броварська міська дитяча музична школаАлегро Фа мажор Викл. Більська Наталія Петрівна, Добробабенко Світлана Сергіївна
89Рубан Денис , Бабенко Софія (дует)інструментальне виконавство10-12 р.Броварська дитяча музична школаМелодія з телефільму «Циган»Викл. Лизогуб Микола Васильович
90Пилюшенко Софія,Поліщук Єлізавета, Волощук Михайлоінструментальне виконавство10-12 р.Броварська міська дитяча музична школаОй у гаю при ДунаюВикл. Пантєлєєва Лариса Миколаївна, Оксюта Наталія Олександрівна, Бодра Тетяна Михайлівна
91Похватна Ірина, Похватна Катерина, Семиволос Аліна інструментальне виконавство10-12 р.КЗ БРР Школа естетичного виховання Дитяча школа мистецтв «Місяць на небі»Викл. Троценко Оксана Михайлівна
Конц. Якуніна Олена Василівна
92Клюгов Іван, Коробка Анжеліка, Юхта Олександрінструментальне виконавство10-12 р.КЗ БРР «Школа естетичного виховання (Дитяча школа мистецтв)»«Свята ніч»Викл. Баулова Ірина Миколаївна
93Макаров Андрій, Смірнова Євгенія, Мойсюк Катеринаінструментальне виконавствозмішанаБроварська міська дитяча музична школаSong of the Dunes 1:38Викл. Новаковський Станіслав Євгенійович, Пантєлєєва Лариса Миколаївна, Оксюта Наталія Олександрівна
94Мізюра Дар’я, 
Гук Максим, Кондратенко Владислав (тріо «Браво»)
інструментальне виконавство13- 15 р.КЗ БРР «Школа естетичного виховання (Дитяча школа мистецтв)»«Рок-н-рол»Викл. Баулова Ірина Миколаївна
95Діденко Павло та Діденко Світланаінструментальне виконавство16+Броварська міська дитяча музична школаІнвенція Двоголосна ХlllВикл. Дем’яник Ігор Петрович
96Ансамбль віолончелістівінструментальне виконавствозмішанаБроварська міська дитяча музична школаМелодіяКер. Чорна Тетяна Петрівна 
Конц. Бойко Олег Іванович
97Камерний оркестр «Юні Віртуози»інструментальне виконавствозмішанаБроварська міська дитяча музична школаВальсКер. Чорна Тетяна Петрівна 
Конц. Бойко Олег Іванович
98Оркестр народних інструментів «Бравіссімо»інструментальне виконавствозмішанаБроварська міська дитяча музична школаНа карнавалеКер. Юрченко Наталія Василівна
Конц. Бойко Олег Іванович
99Оркестр гітаристів «Гітариссімо»інструментальне виконавствозмішанаБроварська міська дитяча музична школа«Ой при лужку, при лужкуКер. Пасенко Світлана Володимирівна, Копитіна Ріта Валеріївна
100Оркестр сучасної музикиінструментальне виконавствозмішанаБроварська міська дитяча музична школаАмеліКер. Дем’яник Ігор Петрович
Конц. Хоптинець Альона Русланівна
101Народний оркестр Слуцької ДШМінструментальне виконавствозмішанаСлуцька дитяча школа мистецтвПопури на темы хитов ХХ векаСапелкіна Наталья Леонідівна
102Шибанова Варвараінструментальне виконавство13-15р.Димерська дитяча музична школаЕтюд a-mollСаєнко Тетяна Юріївна
103Саєнко Олександрінструментальне виконавство7-9 р.Димерська дитяча музична школаЕкосезСаєнко Тетяна Юріївна
1Полторацький Денисвокал- академічний7-9 р.КЗ БРР ДШМ ( Дитяча школа мистецтв Броварського району)«Козаченьки-козаки» Бахметова Світлана Андріївна
2Страхов Святославвокал- академічний7-9 р.Броварська музична школаЩебетала пташечкаСтрахов Роман Юрійович
3Тютюник Єва вокал- академічний7-9 р.Дитяча музична школа № 40 м.КиївЗацвіла в долиніЛавська Наталія Вікторівна
4хор молодших класів «Промінці»вокал- академічний7-9 р.ДМШ №23Мала баба три синиГаврилова Ольга МиколаЇвна
5Лариков Олегвокал- академічний13-15 р.ГУО «Слуцкая детская школа искусств»«Вдоль по Питерской»Прокопович Анжелика Анатольевна
6Іотова Оксанавокал- академічний13-15 р.Броварська музична школа Фіалка.Страхов Роман Юрійович
7Половнікова Вікторіявокал- академічний13-15 р.Броварська міська дитяча школа мистецтв«Проводжала мати» Фадєєва Світлана Олександрівна
8Вокальный ансамбль Argentum Voxвокал- академічнийзмішанаСилламяэская музыкальная школа, ЭстонияДве чудных речонкиСветлана Михайловна Войтенко
9Вокальний ансамбль «Подоляночка»вокал- академічнийзмішанаКиївська Дитяча Музична Школа #35Ой,цвіла духм‘яно гречкаГаврилова Ольга Миколаївна
10Хоровий ансамбль «Лиоке»вокал- академічнийзмішанаSillamae kultuurikeskus EestiPopurriValentina Sanchuk
11Дитячий хорвокал- академічнийзмішанаШкола l-lll ступенів № 270 м.Києва«Україна-калиновий світ»Лавська Наталія Вікторівна
12Народний вокальний ансамбль «Октава» НУБіП Українивокал- академічний16+Національний університет біоресурсів і природокористування України (НУБіП України)«Пісня про матір «Мелікова Ніна Володимирівна (викладач кафедри культурології НУБіП України)
13Igor Sabenin, Eduard Talvikвокал- академічний16+Sillamae kultuurikeskus Eesti«Из-за леса, из-за гор»Valentina Sanchuk
14Полина Сомовавокал- академічний16+Нарвская музыкальная школа, Эстония«Служанка-госпожа»Светлана Михайловна Войтенко
15Полина Сомова, Яаника Савосто, Лидия Оганесянвокал- академічний16+Нарвская музыкальная школа, Эстония«Я шагаю по Москве» Светлана Михайловна Войтенко
16Алла Шубинавокал- академічний16+Силламяэская музыкальная школа, ЭстонияO cessate di piagarmiСветлана Михайловна Войтенко
17Гриневич Юлявокал- академічний16+Броварська дитяча  музична школа «Од села до села»Страхов Роман Юрійович
1Куліш Елінавокал естраднийдо 6 роківПалац творчості дітей та юнацтваБалеринкаПірожак Володимир Олексійович
2Хомчак Іннавокал естраднийдо 6 роківКняжицький Будинок культуриДобрий День, Матусю Україно!Шитая Людмила Миколаївна
3Мар’єнко Анастасія та Лишиленко Давидвокал естрадний7-9 р.Школа l-lll cтупенів номер 270 м.Києва«Тільки танці в голові»Лавська Наталія Вікторівна
4Гоцабіна Софіявокал народний7-9 р.Броварська міська дитяча музична школа «Ой літає соколонько»Шарафутдінова Лідія Олексіївна
5Вокальний ансамбль Струмочоквокал естрадний7-9 р.Центр позашкільної освіти БНВОЯнголятаПучкова Олександра Іллівна
6Вокальний ансамбль Струмочоквокал естрадний7-9 р.Центр позашкільної освіти БНВОВ’язанка українських народних пісеньПучкова Олександра Іллівна
7Швець Давидвокал естрадний7-9 р.Центр позашкільної освіти БНВОРідна УкраїнаПучкова Олександра Іллівна
8Швець Давидвокал естрадний7-9 р.Центр позашкільної освіти БНВОСупермениПучкова Олександра Іллівна
9Софія та Марія Малафіюквокал естраднийзмішанаПалац творчості дітей та юнацтва Броварської міської ради Київської області«Дві сестри»Котенко Тетяна Миколаївна
10Зразковий вокальний ансамбль»Театр народної пісні «Слов’яночка»вокал народнийзмішанаПалац творчості дітей та юнацтва БМР«Терниця»Мурзай Тетяна Вікторівна
11Гурт Кралечкивокал народнийзмішанаКЗ БРР ДШМ ( Дитяча школа мистецтв Броварського району)«Ремета»Бахметова Світлана Андріївна
12Ткаченко Ганна та Шитий Юрійвокал естраднийзмішанаКняжицький Будинок культуриБелый ДеньШитая Людмила Миколаївна
13Заборовская Мариявокал естрадний10- 12 р.ГУО «Слуцкая детская школа искусств»«Там нет меня»Прокопович Анжелика Анатольевна
14Єва-Марія Зінниквокал естрадний10- 12 р.Палац творчості дітей та юнацтва БМРКвітка-душаПірожак Володимир Олексійович
15Діана Руденковокал естрадний10- 12 р.Палац творчості дітей та юнацтва БМРВільнаПірожак Володимир Олексійович
16Беатриче Хубервокал народний10-12 рНарвская музыкальная школа » Валенки»Войтенко Светлана Михайловна
17Волохов Викторвокал естрадний10-12 рУО «Слуцкая детская школа искусств»«Спі, малы сакол»Лебедь Мария Геннадьевна
18Зразковий художній колектив студія естрадного співу «Акварелі»вокал естрадний10-12 р.ДЕНЦ «Камелія»Ой,на горі жита многоАбраменко Ангелінат Анатоліівна
19Вокальний ансамбль Струмочоквокал естрадний10-12 р.Центр позашкільної освіти БНВОПланета дитинстваПучкова Олександра Іллівна
20Чечельницька Алісавокал естрадний10-12 р.ДЕНЦ « Камелія»Бім Бам БумСігатова Марина Іванівна
21Лариков Олегвокал естрадний13-15 р.ГУО «Слуцкая детская школа искусств»«Колокола»Прокопович Анжелика Анатольевна
22Васильчук Катеринавокал естрадний13-15 р.Київська Дитяча Музична школа #35«Молчи и обнимай меня крепче»Гаврилова Ольга Миколаївна
23Софія Вальчиквокал естрадний13-15 р.Палац творчості дітей та юнацтва БМРПісня про мамуПірожак Володимир Олексійович
24Каращук Карінавокал естрадний13-15 р.Броварська міська дитяча музична школа «Красуня і Чудовисько»Табуліна Ольга Борисівна
25Зразковий художній колектив студія естрадного співу «Акварелі»вокал естрадний13-15 р,ДЕНЦ «Камелія»Spise girlsАбраменко Ангелінат Анатоліівна
26Мелікова Катеринавокал естрадний16+Броварська міська дитяча музична школаNature Boy 
1Чалий Олександрграфіка 7-10 р.Творча студія «КУМ-КВА»Посмішка врятує світМіхеєв Геннадій Володимирович
2Афоніна Олександраживопис7-10 р.Центр позашкільної освіти БНВО«Совина сімейка»Карпуніна Олена Олександрівна
3Фещенко Аняживопис7-10 р.Центр позашкільної освіти БНВО«Сонячний день»Карпуніна Олена Олександрівна
4Попов Олександрдекоративно-прикладне мистецтво7-10 р.Центр позашкільної освіти БНВО«Кіт Василь»Матвєєва Лілія Вікторівна
5Заболотна Вікторіядекоративно-прикладне мистецтво7-10 р.Центр позашкільної освіти БНВО«Герб України»Шарик Наталія Олександрівна
6Мірошник Дашаоб»ємні роботи7-10 р.Центр позашкільної освіти БНВО «Лани України»Шарик Наталія Олександрівна
7Баширова Веронікаживопис7-10 р.Броварська ДШМ«Веселі жирафчики»Музиченко Інна Петрівна
8Баширова Вікторіяграфіка 7-10 р.Броварська ДШМ«Квіти у вазі»Музиченко Інна Петрівна
9Гаєвська Єваживопис7-10 р.Броварська ДШМ«Восьминіг»Музиченко Інна Петрівна
10Ткач Єваживопис7-10 р.Броварська ДШМ«Фантастичний кролик»Музиченко Інна Петрівна
11Заковоротна Софіяживопис7-10 р.Броварська ДШМ«Казкові тварини»Музиченко Інна Петрівна
12Макарова Діанаживопис7-10 р.Броварська ДШМ«Жирафи в саванні»Музиченко Інна Петрівна
13Сиволапенко Маріядекоративно-прикладне мистецтво7-10 р.Броварська ДШМ«Цікаві квіти»Музиченко Інна Петрівна
14Мазур Полінаграфіка7-10 р.Броварська ДШМ«Лісові звірятка»Музиченко Інна Петрівна
15Чепіжна Міланаграфіка7-10 р.Творча студія «КУМ-КВА:Квіткова веселкаМіхеєв Геннадій Володимирович
16Коваль Романоб»ємні роботи 7-10 р.Броварське навчально-виховне об’єднанняЗахист БатьківщиниВальченко Валентина Олексіївна
17Мацько Максимживопис7-10 р.Броварське навчально-виховне об’єднанняВесняне деревоВальченко Валентина Олексіївна
18Прядка Даніїлживопис7-10 р.Броварське навчально-виховне об’єднанняСтрибок у доросле життяВальченко Валентина Олексіївна
19Прядка Даніїлживопис7-10 р.Броварське навчально-виховне об’єднання Лелеча родинаВальченко Валентина Олексіївна
20Кравчук Миланаживопис7-10 р.Броварська ДШМ«Лев — король звірів»Музиченко Інна Петрівна
21Чалий Олександрграфіка7-10 р.Творча студія КУМ-КВАВелич граціїМіхеєв Геннадій Володимирович
22Бондар Тетянаживопис7-10 р.Центр позашкільної освіти БНВО«Барвиста осінь»Бєлановська Олена Миколаївна
23Стоєцька Маріяживопис11-13р.Броварська ДШМ«Фантастичний світ»Музиченко Інна Петрівна
24Савицька Марія, Семененко Іринадекоративно-прикладне мистецтво11-13р.Броварська ДШМ«Сімейство жирафів»Музиченко Інна Петрівна
25Бєлопольська Іуліаніяоб»ємні роботи11-13 р.Броварська ДШМ«Несе Галя воду»Музиченко Інна Петрівна
26Гисар Єлизаветаживопис11-13 р.Броварська ДШМ«Любов завжди»Музиченко Інна Петрівна
27Філіпчук Софіяоб»ємні роботи 11-13 р.Броварська ДШМ«Рідна земля — любове моя»Музиченко Інна Петрівна
28Єфременко Таїсіяоб»ємні роботи 11-13 р.Броварська ДШМ«Дерево життя»Музиченко Інна Петрівна
29Акопян Тетянаживопис11-13 р.Броварська ДШМ«Райкірі»Музиченко Інна Петрівна
30Корольова Ельвіраживопис11-13 р.КПСМНЗ»Дитяча художня школа Горішньоплавнівської міської ради Полтавської області»Космічні фантазіїЧерниш Ірина Миколаївна
31Кирик Вікторія та Малюга Олександраоб»ємні роботи11-13 р.Центр позашкільної освіти БНВО«Затишний ранок»Матвєєва Лілія Вікторівна
32Мусієнко Тетянаживопис11-13 р.Броварська ДШМ«Маленький світ»Музиченко Інна Петрівна
33Васильконов Семеноб»ємні роботи11-13 р.Броварська ДШМ«Хата»Музиченко Інна Петрівна
34Рилова Софіяживопис11-13 р.Броварська дитяча школа мистецтв«Ангел»Рубінська Людмила Іванівна
35Каплиш Ольгаживопис11-13 р.Броварська дитяча школа мистецтвЧарівний садСплавник Михайло Степанович
36Чикіна Софіяграфіка11-13 р.Броварська міська дитяча школа мистецтвНатюрмортСплавник Михайло Степанович
37Літвінова Євдокіяграфіка11-13 р.Броварська міська дитяча школа мистецтвНатюрмортСплавник Михайло Степанович
38Колесник Ульянаживопис14-17 р.Броварська дитяча школа мистецтв«Дві подруги»Рубінська Людмила Іванівна
39Філь Оленаграфіка14-17 р.Творча студія КУМ-КВАТендітний садМіхеєв Геннадій Володимирович
40Філь Оленаграфіка14-17 р.Творча студія КУМ-КВАНоворічна іграшкаМіхеєв Геннадій Володимирович
41Петровський Андрійживопис14-17 р.Броварська ДШМ«Українська жінка»Музиченко Інна Петрівна
42Орлянська Катеринаживопис14-17 р.Броварська ДШМ«Невідома долина»Музиченко Інна Петрівна
43Калюжна Катеринаживопис14-17 р.КПСМНЗ»Дитяча художня школа Горішньоплавнівської міської ради Полтавської області»Дитячий погляд з надією в майбутнєБогомаз Світлана Григорівна
44Бєлова Алісаживопис14-17 р.Броварська ДШМ«Думки»Музиченко Інна Петрівна
45Оприщенко Анастасіяживопис14-17 р.Броварська ДШМ«Мрійниця»Музиченко Інна Петрівна
46Куліченко Софіяграфіка 14-17 р.Броварська ДШМ«Творіння природи»Музиченко Інна Петрівна
1Михайловська Дар’я«Театральне мистецтво та художнє слово» — гуморескадо 6 р.Палац Творчості дітей та юнацтва«Вечеря»Шмаль Михайло Михайлович
2Куліш Еліна«Театральне мистецтво та художнє слово» — гуморескадо 6 р.Палац творчості дітей та юнацтва«Про халтуру і культуру»Шмаль Михайло Михайлович
3Громова Софія«Театральне мистецтво та художнє слово» — гуморескадо 6 р.Палац творчості дітей та юнацтва«Космонавт»Шмаль Михайло Михайлович
4Гончарова Софія«Театральне мистецтво та художнє слово» -проза7-9 роківБроварське навчально-виховне об’єднання БМРСлово про УкраїнуВальченко Валентина Олексіївна
5Вуїв Єгор«Театральне мистецтво та художнє слово» -проза7-9 роківКняжицький БКНебеса прозоріШитая Людмила Миколаївна
6Будаш Вероника«Театральне мистецтво та художнє слово» — гумореска7-9 р.Палац творчості дітей та юнацтваГуморескаШмаль Михайло Михайлович
7Гузло Микола «Театральне мистецтво та художнє слово» — гумористичні вірші7-9 р.Палац творчості дітей та юнацтва«Геніальний кум»Шмаль Михайло Михайлович
8Рудковська Софія«Театральне мистецтво та художнє слово» — гумористичні вірші10-12 р.Палац творчості дітей та юнацтва«Ярмарок»Шмаль Михайло Михайлович
9Ломенко Поліна«Театральне мистецтво та художнє слово» — вірші10 — 12 р.Броварське навчально-виховне об’єднання БМР «Гайдамаки» Т.Г.ШевченкаПоджара Тетяна Аркадіївна
10Грищенко Валерія«Театральне мистецтво та художнє слово» — вірші13-15р.Броварське навчально-виховне об’єднання БМР«Лілея». Т.Г.ШевченкоПоджара Тетяна Аркадіївна
11Никонорова Анастасія«Театральне мистецтво та художнє слово» — гумореска13-15 р.Палац творчості дітей та юнацтваПилип у РиміШмаль Михайло Михайлович
12Яцкевич Анастасія«Театральне мистецтво та художнє слово» — гумореска13-15 р.Палац творчості дітей та юнацтва«Повечеряли чудесно»Шмаль Михайло Михайлович
13София Будаш«Театральне мистецтво та художнє слово» — гумореска13-15 р.Палац творчості дітей та юнацтваГуморескаШмаль Михайло Михайлович
14Усиченко Анна«Театральне мистецтво та художнє слово»13-15 р.Палац творчості дітей та юнацтва«Женишок» Шмаль Михайло Михайлович